گام نخست

در سال 2001 میلادی (1380شمسی) مدیران شرکت با توجه به نیاز مردم به محصولات با کیفیت در مشارکت و تعامل با بزرگ‌ترین کمپانی‌های اروپایی، محصولات مورد نیاز بازار را فرموله کرده و به مشتریان خود عرضه کردند.

وجود واحد تحقیق و توسعه فعال و کارآمد با به‌کارگیری مرغوب‌ترین مواد اولیه موجود از دلایل دستیابی به موفقیت روزافزون برند اُکیا می‌باشد که در طی این سال‌ها همواره رضایت و علاقه مشتریان خود را به همراه داشته است.

اُکیا در ابتدا با رونمایی از رنگ موهای خود شناخته شد و از همان ابتدا بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت. سپس با معرفی محصولات متنوع مراقبت موی خود در بازار ایران به موفقیت‌های بیشتری دست یافت.

بسته‌بندی مناسب
محصولات این برند با در نظرگیری حفظ سلامت محیط زیست به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همگی قابل بازیافت هستند. این امر از مصرف مقادیر بسیار زیادی پلاستیک در سال جلوگیری می‌کند و تاثیرات منفی بر روی کره زمین را کاهش می‌دهد.

حفظ حقوق حیوانات
تمامی محصولات برند اُکیا فاقد مواد مشتق شده از حیوانات هستند که این به معنای یک فرمول سازگار با محیط زیست بدون هیچ‌گونه اختلال در عملکرد می‌باشد.

چشم‌انداز
اُکیا همچنان به نوآوری و ارتقای محصولات و فرمول‌های محصولات مراقبت از موی خود مطابق با جدیدترین و به‌روزترین نیاز مشتریان ادامه می‌دهد و همواره در جهت حفظ رضایت مشتریان خود قدم برخواهد داشت و به‌زودی محصولات جدیدی نظیر محصولات پوستی، آرایشی و عطر را به بازار عرضه خواهد کرد.